"הורות ללא פשרות" - מיטל חדד מסורי

ההזדמנות שלך לגלות איך ניתן להפוך את הבית למקום שכיף לחזור אליו

על הקורס ולמי זה מתאים?

האוירה בבית היא לא מה שחלמתם עליה? נמאס לכם מהמאבקים עם הילדים? התעייפתם מלעשות שיעורים וללמוד למבחנים? הילדים לא מפסיקים לריב? הצטרפו אלינו לקורס הורים דיגיטלי בגישת שפר. ביחד נחשב מסלול מחדש ונגיע ליעד הרצוי.

הקורס בנוי מ-9 שיעורים, בהם אחשוף בפניך את גישת שפר, הגישה המוכחת להחזרת השלווה והשמחה הביתה וההנאה מהילדים. הקורס מתנהל כאן באתר, וכן תוכלי לצפות בשיעורים שוב ושוב, עד שתביני את הגישה לעומק ותוכלי ליישם אותה בביתך. השיעורים יישארו לך זמינים תמיד.

 קורס הורים בגישת שפר הוא קורס חוויתי ועוצמתי, המאפשר להורים ללבן ולהעמיק בנושאים המטרידים אותם.

9 שיעורי וידאו

צפיה בזמנך הפנוי

299₪ * 3 תשלומים

3 בונוסים!

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

מה נלמד בקורס?

"הורות ללא פשרות" - כל התכנים, הדוגמאות והשיעורים במרחק קליק אחד בלבד

הקורס מתאים:

הקורס לא מתאים:

ובמה נעמיק?

תתאפשר חברות לקבוצה סגורה בפייסבוק: "מי פנוי באלנבי" להורים שסיימו את הקורס, ובה יש מענה על שאלות ותהיות בחינוך ילדים עפ"י גישת שפר.

שימו לב, לנרשמים 3 בונוסים בנוסף לקורס:

מדריכים בנושאים: "מה עושים עם חוסר ההסכמה בין אמא לאבא" + "המשולש בחיינו, אנחנו ההורים, הילדים וסבא/סבתא" + "איך מצליחים לראות את הטוב בילדינו וכך להגדיל את הטוב?"

שמי מיטל חדד-מסורי, נשואה ואמא לחמישה ילדים, אני מנחת הורים, יועצת זוגית ואישית בגישת שפר. חברה בצוות המרצים של מרכז שפר, מעבירה השתלמויות לצוותים חינוכיים בגישת שפר. 
במשך 15 שנה עסקתי בתחום ההייטק, הגעתי לתפקידי ניהול, התקדמתי. אך מהרגע בו הפכתי להיות אמא וקיבלתי את התפקיד המקסים והמחייב הזה הצטרפו לחיי סימני שאלה רבים בתחום גידול הילדים, מתוך רצון להורות בריאה ושפויה, בד בבד לשמור על טובת הילדים. לפני כ-13 שנים הגעתי בדרך “מקרה”, לחוג הורים בגישת שפר, שהוביל אותי להבנה – ניתן ליהנות מגידול הילדים ומאווירה משפחתית נעימה במקום “לשרוד את היום יום ולהצליח להכניס את כל הילדים למקלחת בזמן”. בתום הסדנה הרגשתי שמצאתי את השליחות שלי והתחלתי לדבר עם הורים ולהסביר להם שאפשר גם אחרת.  אפשר ליהנות מההורות ולנהל חיי משפחה רגועים וממלאים. 
התחלתי להדריך הורים גם בגינה ובסופר והרגשתי שבא לי לצעוק  לכל הורה שאני פוגשת שאפשר אחרת!! בעקבות השינוי שחל בחיי המשפחה שלי מאז הסדנה – בחרתי ללמוד 12 שנים הנחיית הורים, ייעוץ אישי וזוגי בגישת שפר, לעזוב את תפקידי הניהול הבכירים בהייטק וללוות משפחות. כיום אני מרצה ומנחת חוגי הורים ומלווה הורים רבים ליצירת אווירה נעימה בבית, לאיזון בין “התפקידים” הרבים כבני אדם עם שאיפות, בני זוג, הורים ואנשי קריירה, להחזיר את הסמכות ההורית, לטפל ברגשות אשם ולצאת מהצורך “לרצות את הילדים” על מנת להרוויח שקט מדומה בבית, כמו גם להתמודד עם האתגרים החדשים שלנו כהורים בעידן המודרני.

NP7C2945-Edit

מוכנים ללמוד ולהצטרף אלי למסע? מחכה לכם במרחק קליק אחד בלבד...

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד