"קורס הורי למתבגרים" - מיכל כרמי

סדרת הרצאות דיגיטליות מושקעות ומרתקות העוסקות ב"גיל ההתבגרות" בהרחבה!

DSC_3621

הקדמה ותוכן הקורס, מדוע הוא כה חשוב?

בקורס זה תופתעו לגלות כמה דברים חשובים, חדשים ומועילים אתם לא יודעים על המתבגר/ת שלכם, תתחדשו בכלים חינוכיים מדהימים ותתרגלו את יישומם בבית.


סדרת הרצאות  דיגיטליות מושקעות ומרתקות העוסקות ב”גיל ההתבגרות” בהרחבה: תיאוריה על “גיל ההתבגרות”, תפיסות ותובנות.
 9 כלים מרתקים לתרגול ולשינוי הקשר עם המתבגרים: בכל הרצאה נלמדים 3 כלים מעשיים לשינוי הדינמיקה  הקיימת בין המתבגר להוריו וניתנים ליישום עצמי שבועי בבית.


הקורס מלא תובנות חשובות הנוגעות הן להורה והן למתבגר ומציע דרכי התמודדות במצבים שונים תוך הבנה הדדית ברגשות ובצרכי ההורה והילד. מומלץ!

סדרת הרצאות וכלים לתרגול

סרטונים קצרים וממוקדים

155₪ * 5 תשלומים

בונוס מיוחד למצטרפים

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים ודילמות חינוכיות נתמודד?

הקורס מורכב ממספר נושאים למקסום הידע להתמודדות עם הנושא לעומק:

בונוס מיוחד לרוכשי הקורס: תינתן הנחה של 25% על פגישת ייעוץ אישי עם מיכל כרמי!

נעים להכיר, מיכל כרמי! 

מאז שאני זוכרת את עצמי אני עוסקת בחינוך: כמדריכה בתנועת נוער, רכזת, בשירות ובשליחות עם נוער מאתגר וכמורה בחטיבות ותיכונים. מאז ומתמיד החלום שלי היה להיות “מורה טובה” ולכן התחלתי בתואר הראשון בלימודי פסיכולוגיה, המשכתי ללימודי הוראה והנחיית הורים בגישת “שפר” ,למדתי גם אימון בסיסי, תרפיה בדרמה ומאז אני לא מפסיקה ללמוד וללמד. 

זכיתי ללוות הורים רבים ולסייע להם לפתור בעיות ואתגרים עם ילדיהם : להחזיר את האהבה הביתה, לשנות ולשפר את הקשר עם ילדיהם ולתת להם כלים וביטחון בדרכם כהורים. אני שמחה ומתרגשת לשתף גם אתכם בתובנותיי מהמסע המקצועי  והאישי שלי. כאמא לשבעה ילדים מקסימים ועוצמתיים. 

כשהילדים האישיים שלי הגיעו ל”גיל ההתבגרות” הבנתי את הקשיים שהורים מדברים עליהם וברגע משבר החלטתי שאני לא מסכימה לסבול מהגיל הזה, שאני לא מוכנה שבבית שלי לא תהיה אהבה ועזרה ונתינה – גם ב”גיל ההתבגרות”. זו הסיבה שלמדתי, חקרתי, פיתחתי ותירגלתי והיום אני שמחה ללוות הורים לגיל הייחודי והמאתגר הזה .בשימוש נכון בכלים שאני מלמדת ובתרגול והפנמת הידע והתובנות אפשר כל כך ליהנות מהגיל ומהנוער המדהים שמתגלה בבתים שלנו.

אני רואה שוב ושוב כמה אני יכולה לעזור להורים על ידי שיתוף והעברת הידע והניסיון שלי :המתבגרים האישיים שלי חזרו לעזור בבית, לשתף, להיות אחראיים ולהתמיד בדברים החשובים – זה אפשרי בכל בית! 

אני שמחה ומתרגשת ללוות גם אתכם במסע המדהים והחשוב מכל: המסע להנאה, הערכה ואהבה בבית שלנו גם ב”גיל ההתבגרות”.

מיכל כרמי

נורית חרבי – מומחית לתהליכי גמילה מחיתולים

מוכנים ללמוד ולהצטרף אלי למסע הורות מהנה?

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד