"אימון שינה לתינוקות" - טובה טל

קורס אימון שינה דיגיטלי

למי מתאים הקורס?

pexels-joan-montano-6248481

6 פרקים

שיעורים קצרים

112₪ * 5 תשלומים

אבחון עצמי

מהם העקרונות הבסיסיים המלווים את התהליך?

מענה רגשי

לכל אורך התהליך, בכל פעם שילדכם יבכה, הוא יהיה על הידיים. כך הוא ידע וירגיש שאתם איתו בתהליך הלמידה.

הורה מוביל

הובלה של ההורה חיונית להצלחת התהליך, ולכן לאורך הקורס ניתנים להורה כלים רבים המאפשרים לו להיות הורה מוביל.

הסתכלות רחבה

לכל אורך הקורס אנחנו נטפל בכל מה שקשור באופן ישיר ועקיף לשינה כך תגיעו לתוצאות שישארו איתכם לאורך זמן רב.

למידה הדרגתית

בקורס אנחנו עובדים בדרך של למידה בשלבים. כך מתאפשר לילד שלכם ולכם לחוות חווית הצלחה ולבנות תחושת מסוגלות גבוהה.

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

מה עוד תמצאו בקורס?

עוד שאלות?

התהליך מתאים לתינוקות וילדים החל מגיל חצי שנה (ולפגים חצי שנה מתוקן). מגיל זה הילד כבר מסוגל להפנים ולהטמיע תהליך חשיבה, רגשית הוא מסוגל להתמודד עם החוויה של הלמידה, פיזית הוא כבר מסוגל לעמוד במה שיידרש ממנו, ופיזיולוגית – מבחינה הורמונלית הוא כבר בשל לישון לילה שלם.

יכול להיות שהוא עקשן, ודווקא בגלל זה אתם והוא צריכים תהליך מובנה ומסודר. תהליך שייתן לכם מסגרת כדי שתצליחו להציב כללים ברורים לילדכם ולעמוד מאחוריהם בנחישות.

ותזכרו – מאחורי כל ילד עקשן – נמצא הורה עקשן

קורס זה בדיוק מה שאתם צריכים. לקחת את הידע, את החיבור בין כל הפרטים, את תפיסת העולם – ולעשות את התיקונים הקטנים שלכם. 

בנושא זה אני עוסקת בהרחבה בקורס.

אני מבחינה בין הצורך האמיתי של הילד לצורך המופגן.

הדוגמה שאני נותנת להורים היא – אם הילד שלך לא היה זוחל בגיל מאוחר יחסית, האם היית מאפשר זאת? או שהיית עוזר לו להתחזק וללמוד?

כשזה נוגע להתפתחות חיצונית קל לנו להבין שמדובר בקושי ולא בצורך. גם בשינה – מדובר בקושי לישון רצוף ולא בצורך בחיבוק ובחום.

ותזכרו – מאחורי כל ילד עקשן – נמצא הורה עקשן

הקורס הזה לא יתאים למקרה שלכם. הקורס בנוי רק למצבים בהם הילד נמצא במיטת תינוק.

ישנה תפיסה מוטעית, שאם אני רוצה שהילד יישן אני צריכה לוותר על הנקה. ממש לא נכון!!

אפשר להניק וללמד את הילד לישון. הדבר היחיד שחשוב לקחת בחשבון שההנקה היא רק לצורך הזנה, כלומר חשוב לעשות הפרדה בין ניחום, הרגעה והתנמנמות או הרדמות בהנקה, לאכילה. בקורס מוסבר בהרחבה איך לעשות זאת.

כאן נכנס עניין הגישה האישית של כל אחת. אמא שלגישתה הנקה עונה על צורך רגשי והיא לא רק לצורך הזנה – אכן הקורס הזה לא יתאים לה.

יש הרבה ידע היום שמתסתובב ברשתות, יש קבוצות שנותנות מענה, בקורס הזה אתם מקבלים הרבה יותר מטיפים, הרבה יותר מידע. אתם מקבלים תכנית עבודה המותאמת לכם בזכות שאלונים לאבחון עצמי הנמצאים בקורס.

לקורס קיימת קבוצת תמיכה בפייסבוק - קבוצה סודית וייחודית רק למי שרוכש את הקורס. שם אפשר לשאול את כל השאלות ולקבל ממני תשובות. פעמיים בשבוע אני נכנסת לקבוצה ובה מקבלים תשובות לכל השאלות. ומי שרוצה להישאר אנונימי, כותב לי למייל ואני מעלה עבורו את השאלה בקבוצה. ככה נאפשר לכולם ללמוד מהשאלות של האחר.

היי, אני טובה טל, ומזה שמונה שנים אני מלווה אלפי הורים בכל הקשור לשינה של ילדיהם, יוצרת וכותבת תהליכי שינה מותאמים אישית במטרה להביא הורים וילדים אל היעד הנכסף – לילה של שינה מתוקה ורציפה.

במשך השנים צברתי ניסיון וידע רב בנושא. אחת התובנות המשמעותיות ביותר שהפקתי במהלך השנים היא שידע לא בהכרח מספיק! מה שנחוץ כדי להפוך את הידע לאפקטיבי זה הדרכה לדרך מוגדרת וברורה שנותנת לכם מסגרת ויוצרת אצל הילד תחושת ביטחון.

הורות מלאה ברגעי אושר וגם ברגעים מאתגרים. הורות מלאה בצורך לקבל החלטות על בסיס יומי. ומה צריך הורה כדי להצליח באתגרי ההורות? לכוון למטרה עתידית, למטרה ארוכת טווח, מתנהל הרבה יותר בזמן אמת. להתמיד בהחלטות הוריות וכדי לעשות זאת חשוב שהסיבה להחלטה תהיה ברורה וחזקה עבור ההורה. ומה התוצאה?
ההורה מקרין ביטחון – והילד מרגיש רגוע ומשתף פעולה.

על כן, שמתי לי למטרה, בכל תהליך שעברתי עם משפחות, לתת הרבה מעבר לידע. לתת ארגז כלים שילווה את המשפחות לא רק בתהליך הנוכחי אלא בכל שלב בדרך בו יתקלו באתגר נוסף הדורש הבנה עמוקה ומחשבה, לתת להורה דרך חיים.

טובה טל – מדריכת הורים ומאמנת נוער

מוכנים ללמוד ולהצטרף אלי למסע הורות מהנה?

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד