"פשוט להיות אמא" - דקלה יוספסברג

קורס מהפכני! סופר פשוט וסופר חכם להחזיר הביתה שמחה ורוגע! חובה לכל הורה!

שלום לך, לפני שמתחילים, רציתי לשאול אותך משהו…
משתגעת מהילד שמצפצץ על הכל?
לא יודעת מה לעשות עם ילדה שמנהלת אותך?
גם את מקבלת מהמורה טלפון מלחיץ?
מתפוצצת מהמריבות הבלתי פוסקות?
מזה שלא מזיז לילדים הסדר בבית והכל נופל עלייך?
גם לך יש תחושה שאת אמא לא מספיק משקיעה והולכת לישון כל יום מאוכזבת מעצמך?

“בדיוק בשבילך יצרתי את הסדנא האינטרנטית “פשוט להיות אמא” – שתלמד אותך באופן מעמיק ופשוט איך להתמודדד עם הבעיות שיש לך עם הילדים, תביא אותך להיות האמא שאת חולמת ותאפשר לך להכניס הביתה שקט ושמחה…

pexels-gustavo-fring-4173336

8 שיעורים

30 דק' לשיעור

250₪ * 3 תשלומים

שיעור בונוס

הסדנא תלמד אותך באופן מעמיק ופשוט איך להתמודד עם בעיות שיש לך עם הילדים, תביא אותך להיות האמא שאת חולמת ותאפשר לך להכניס הביתה שקט ושמחה. בואי לגלות לאימהות שהורות לא חייבת להיות משימה מתסכלת או מלאת אשמה!

pexels-elly-fairytale-4008800

בואו נדבר פתוח... למי זה מתאים?

ואם בא לך לשאול עוד כמה שאלות....

בהחלט לא!
אני מדברת לאורך הסדנא לאימהות ובלשון נקבה, אבל הלמידה מתאימה לגמריי גם לאבות, למחנכים, מורים ויועצים שרוצים ללמוד שפר באופן מסודר.

במקרה כזה – העניין הוא לשיקולך.
אם את מרגישה קשיים ולבטים – הסדנא יכולה להתאים לך ואף לתת התחלה “ברגל ימין” של הורות וקשר עם הילדים, אבל אם את לא מרגישה צורך בהדרכה או אין לך בעיות שמפריעות לך עם הילדים – ייתכן והסדנא לא בשבילך.

אם מדובר במתבגרים – התשובה היא לחלוטין לא!
כל עוד הנר דולק אפשר לתקן.
הסדנא יכולה לעזור לאימהות לילדים בכל גיל ובכל בעיה והשינוי אפשרי בהחלט גם כשהילדים גדולים! חשוב לדעת – הסדנא מתאימה להורים לילדים עד גיל 30 ושאינם נשואים.

 

אז זהו, יש הבדלים רבים בין גישות אחרות לגישת שפר – שאלי את מי שכבר היתה…
אחד החשובים שבהם זה שכאן אין לנו שיפוט או אשמה, אלא אמון מלא באמא.
בגישת שפר אני לא מגיעה “מלמעלה” ללמד אותך להיות אמא “כמו שצריך” אלא באה לעזור לך, בגובה העיניים, להיות האמא שאת רוצה.
וזה שונה מהותית מכל מה ששמעת עד היום.

אם תתמידי ותתנסי בבית – רוב הסיכויים שהבית שלך יירגע ואת תהיי בטוחה ושמחה יותר באימהות שלך וגם תראי שינויים עם הילדים בבית.
אבל – אין לי פטנטים, טיפים או קסמים!
התוצאות תלויות ברצון שלך ללמוד, לקפוץ למים ולעשות שינוי אמיתי.

בניגוד לייעוץ אישי שעשוי לפתור לך בעיה נקודתית – הקורס האינטרנטי ייתן לך ראיה רחבה של גישת שפר ויאפשר לך לעשות שינוי מערכתי, שיישמר לאורך זמן, בעזרתו תוכלי להבין ולפתור קשיים עם כל הילדים ובכל הנושאים.
על הבסיס הזה – תוכלי להגיע לייעוץ אישי שיהיה אז הרבה יותר יעיל.

בהחלט כן!
אני אמנם מביאה מקורות יהודיים, שמחזקים ומעמיקים את ההבנות אבל – הגישה נכונה ומתאימה לכל אמא, ולא משנה מה היא לובשת או מהם הערכים והאמונות שלה.על הבסיס הזה – תוכלי להגיע לייעוץ אישי שיהיה אז הרבה יותר יעיל.

pexels-vlada-karpovich-4609049

פשוט להיות אמא - כל התכנים, הדוגמאות והשיעורים במרחק קליק אחד בלבד

רגע, זה לא הכל! מגיעה לך גם מתנה!

שיעור בונוס חשוב ביותר על הקשר שבין אבא-אמא והילדים (אם אנחנו נשואים או לא) שבו נבין למה הילדים נכנסים ביננו, עד כמה הדינמיקה שבזוגיות משפיעה על החינוך. - מה לעשות כשאבא ואמא לא מסכימים? - ואם בכל זאת נראה לנו שבן הזוג טועה? - האם אנחנו צריכים להיות בדעה אחת? מתנה שווה ביותר שמרגיעה מיד את כל הבית! אל תחמיצו!

נעים מאוד,
שמי דקלה יוספסברג. רעיה ואם ל-6 ילדים, תושבת אלעד. מנחת הורים ויועצת זוגית ואישית בגישת שפר. במקור אני מעצבת בוגרת בצלאל. בעבר הייתי שותפה בחברת חצי כוס סוכר, גלריה ישראלית לעיצוב כלים שבטח כולכם מכירים (ואוהבים!)
איזה נסיון אני מביאה איתי? באמתחתי נסיון עשיר של עשרות סדנאות שפר ברחבי הארץ, בהשתתפות מאות אימהות, מכל המגזרים. העברתי עשרות הרצאות וימי עיון בבתי ספר, גנים ומעונות יום, להורים ולמורים. השתתפתי בימי עיון לנשים, בינהם סדנת שפר מקוצרת לקהילה הישראלית בוינה, אוסטריה. העברתי השתלמויות מורים וצוותי הוראה, בבתי ספר. וכמובן – העברתי מאות ייעוצים אישיים להורים בנוגע לקשיים שלהם עם הילדים.
איזה פרסומים פרסמתי?  ב- 2014 הוצאתי לאור את הספר “אמון”אסופת מאמרים בגישת שפר, שהפך לרב מכר וזוכה לתגובות נלהבות וחמות במיוחד. אני מפרסמת מדי חודש מאמרים באתר ומגזין “הידברות”, כמו כן פירסמתי מאמרים בנושא משפחה וזוגיות במגזין “פנימה” ובעוד עלונים וכתבי עת.
ב-2019 הוצאתי לאור את ספר הזוגיות “לראות שיש כאן עוד מישהו”, ספר מהפך בשדה הזוגיות. את הספרים ניתן לרכוש בכל רשתות הספרים ברחבי הארץ. 

דקלה יוספברג

אני מחכה לך ומתרגשת בסדנא "פשוט להיות אמא":

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד