"להצליח עם הפרעת קשב וריכוז!" - דבורה גלעד

איך להיות הורה המוביל את הילד שלו להצלחה, למרות הפרעת הקשב! סדרת הדרכות ממוקדות, קצרות ופרקטיות להורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז, בכיתות א'-ח'

הורים יקרים שלום,
מרגש אותי לפגוש אתכם כאן, שמי דבורה גלעד ואני מאמנת הורים, ילדים ומבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז. אני עוזרת להורים, לילדים ולמבוגרים להתמודד בהצלחה עם סוגיות אופייניות לקהילת הקשב והריכוז. אני עוזרת לילדים וגם למבוגרים שיש להם הפרעת קשב וריכוז, להרגיש בטוחים יותר, נינוחים יותר, יעילים יותר, שתהיה להם חוויה שיש להם שליטה על החיים שלהם ושהם מצליחים להתנהל באופן מיטבי.

וכל זה על פי שיטת C.F.L – COACHING FOR LEARNING שפיתחתי. אני באה מתחום החינוך, הנחיית קבוצות ואימון אישי, עם ניסיון של 40 שנות עשייה.
הניסיון שלי מכיל מפגשים עם עשרות הורים וילדים ומבוגרים שחווים קשיים ברמה היומיות, מרגישים מתוסכלים וחסרי אונים ולא מוצאים את הדרך.
לכן, החלטתי ליצור מוצר דיגיטלי בו אני מלמדת את ההורים של הילדים בכיתות א’-ח’ איך להוביל את הילד שלהם ולתת לו הזדמנות להביא לידי ביטוי את היכולות שלו, להרגיש טוב עם עצמו ולהצליח גם בלימודים וגם עם חברים, שיטות פשוטות להתנהלות יעילה, לניהול הזמן שלהם, לניהול הרגשות שלהם, האימפולסיביות והתנועתיות.

5 פרקים

35-40 דק כל שיעור

165₪ * 5 תשלומים

3 בונוסים!

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאלו תכנים חינוכיים?

כלים לילדים עם קשב וריכוז

כלים ללימוד הילד/ה לשלוט בעוצמת הכעס, לחיזוק הביטחון העצמי של הילד/ה, לשיפור יכולת הקשב והריכוז, לשמירה על קשר טוב עם בית הספר, לשיפור כישורים חברתיים, ליצירת ולחיזוק מוטיבציה.

חיזוק הילד

איך לחזק את הביטחון של הילד, את מערכת היחסים שלכם, איך לגרום לילד לעשות מטלות, גם כאלו שקשה לו, ולסייע לו לנהל את הסביבה ומשאבי הזמן.

כישורים חברתיים

תקבלו גם מענה לכל הקשור לעולם החברתי שלו כדי שתוכלי לעזור לו ליצור קשרים חברתיים ממש ממש טובים. נלמד על משחקי שולחן אפשרים ועוד.

התנהלות יעילה בבית

נלמד כיצד נוכל ליעל את ההתנהלות שלנו בבית. במהלך הקורס תוכלו ללמוד כיצד לנהל זמן נכון וכיצד לשלב זאת עם סדר וארגון.

"כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו..."

למי מתאים הקורס?

למי עוד מתאים להשתתף בקורס הזה?

הקורס בנוי מפרקים ממוקדים | נגישים | ישימים אצלך בבית, לא צריך לצאת, להזמין בייביסיטר, להיות בלחץ, הכל ברגוע, זמין, נגיש ונוח! אני פשוט מגיעה אליך, למחשב או לנייד שלך!

לרוב השינוי מגיע אחרי שבועיים. תוכלו לחוות שהמתח בבית יורד, הילד.ה יותר רגועים. יחד עם זאת חשוב להבין שכל ילד הוא שונה ולוקח את הזמן והקצב שלו.

ניתן להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה וקבוצת וואטסאפ ולהעלות שאלות, ו/או לפנות אלי באופן אישי במייל או בכל דרך אחרת.

 

איך לחזק את הביטחון של הילד,
את מערכת היחסים שלכם, איך לגרום לילד לעשות מטלות, גם כאלו שקשה לו,
ולסייע לו לנהל את הסביבה ומשאבי הזמן.
כל זאת ועוד תלמדו בקורס “מצליחטור”! תוכנית פשוטה וישימה

על פי שיטה שפיתחתי C.F.L
COACHING FOR LEARNING

הכלים שתקבלו במהלך הקורס יעניקו לך ולמשפחתך ימים של שקט, ביטחון ורוגע עם הילד שלך.

גילוי נאות – רוב הפניות אלי אלו אמהות ולא מעט מהן משתפות אותי בעמדת ההתנגדות של הבעל, שבסופו של דבר אם את עומדת על דעתך ואיתנה בעמדתך הוא יצטרף, ואם לא – אז עדיף שתהיי לבד במקום שבכלל לא. מתוך הלמידה שלך תוכלי להשפיע על מה שקורה בבית, ומתוך הניסיון שלי – זה עובר גם לבני הזוג

זה באמת מתסכל, לנסות ולנסות ולא להגיע לחוף מבטחים.
זה חלק מהאתגר להיות הורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז
גם בהתנהלות שלנו מולם אנחנו נדרשים כל הזמן לנסות אסטרטגיות חדשות .
השאלה מה עכשיו? האם להרים ידיים או לקחת הזדמנות לעשות פריצת דרך,
והרבה הורים שליוויתי עשו פריצת דרך מדהימה. ואני כאן אתך – יד ביד.

pexels-julia-m-cameron-4144295

מצליחטור! - כל התכנים, הדוגמאות והשיעורים במרחק קליק אחד בלבד

היי, שמי דבורה גלעד ואני מאמנת להתמודדות מוצלחת עם הפרעת קשב וריכוז.

אני עוזרת להורים, לילדים ולמבוגרים להצליח ליצור תקשורת טובה יותר, להתמודד בהצלחה עם סוגיות אופייניות לקהילת הקשב והריכוז. אני עוזרת לילדים וגם למבוגרים להרגיש בטוחים יותר, נינוחים יותר, יעילים יותר, שתהיה להם חוויה שיש להם שליטה על החיים שלהם ושהם מצליחים להתנהל באופן מיטבי.
הניסיון שלי לימד אותי לחבר בין נקודות – בין הורים לילדים, בין מורים להורים, בין הורים ילדים ומורים וביני לביני.
הניסיון והידע שלי של 40 שנה בתחום החינוך מתוכן 21 שנה בתחום האימון למדו אותי להקשיב, לדבר בגובה העיניים, ליצור רוגע, אמון וביטחון ולהוביל ילדים ומבוגרים להצלחה.

מה אני בעצם עושה?
בעבודה שלי אני מלמדת את הלקוחות שלי שיטות פשוטות להתנהלות יעילה, לניהול הזמן שלהם, לניהול הרגשות שלהם, האימפולסיביות והתנועתיות. מלמדת אותם שיטות להרגיש טוב יותר עם עצמם.
וכל זה כדי שהביטחון שלהם (גם מבוגרים וגם ילדים) יתחזק, כדי שהם יצליחו לשתף פעולה עם דרישות חינוכיות או דרישות מערכתיות, כדי ליצור אווירה טובה בבית ושתהיה חוויה של צמיחה והתקדמות!

דבורה גלעד

בעת רכישת הקורס קבלו מיידית בונוס נפלא, 3 הדרכות פרקטיות נוספות:

עיצוב חדר ילדים + מריבות בין אחים + חיזוק הקשב

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד