ילדים ונוער: פחות פחדים - יותר רוגע וביטחון - אורלי שיר קידר

תוכנית הצעירים להקטין פחדים וחרדות, להרגיש יותר רגועים ובטוחים (גילאי 8-18)

כן, כן, כן! תוכנית ראשונה מסוגה, בה הילד/ה שלכם ואני נפגשים מדי שבוע, על המחשב ומאמצים כלים להתמודדות והפחתת החרדות והפחדים שלהם.
אם הילדים שלכם בגילאי 8-18, סובלים מפחדים, חרדות, לחצים – אז במיוחד עבורם נוצרה התוכנית הזו. חרדות ופחדים אשר לא מעט צעירים, הילדים שלנו, סובלים מהם. בינינו, אפשר להאשים אותם? לטעמי לא.
העולם שלנו כל כך עמוס בגירויים, טכנולוגיה, מסכים. החיים שלנו ושלהם לחוצים, עמוסים, הישגיים. הזמן הפך למצרך יקר ערך. אם הייתי אומרת לך שאפשר להכניס בקלות יחסית, ובזמן שנוח לך קצת יותר רוגע, שלווה ובטחון בבית? אם היית יודעת שאפשר להחליש חרדות ופחדים בין 40% ל- 80%, זה היה מעניין אותך?  אם כן , אז אני ממש רוצה להכיר לך את תוכניות הליווי און ליין הייחודית, תוכניות לצעירים.
התוכנית נותנת לילדים שלכם מענה וכלים להחליש את עוצמת הפחדים והחרדות, הלחצים והדאגות. מה שיפה בזה זה שזה לא רק משפיע על עוד תחומים בחיים שלהם אלא גם על החיים שלכם.
למה תוכנית ייחודית? תקראו בהמשך.

pexels-julia-m-cameron-4145350

12 שיעורי וידאו

3 שעות קורס

286₪ * 3 תשלומים

כלים פרקטים!

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

מה לומדים בקורס לילדים ונוער?

הערך המרכזי של התכנית הוא להכניס הקלה הביתה, ולכן הילדים שלכם וגם אתם ההורים מקבלים כלים קלים עד הבית, בזמנכם הפנוי ומבלי שתצטרכו להתאמץ.
התוכנית לצעירים מורכבת מ- 12 מפגשים און ליין, מתוכם שניים הם תהליכי דמיון מודרך להאזנה לפני השינה- לתמיכה וביסוס כל התהליכים בתוכנית. וכדי שהכל יהיה קל וגם יעיל – יש לצעירים תרגול אמיתי – לכל שיעור יש דף תרגול מוכן בו מתאמנים על הטמעת הכלי שנלמד באותו שיעור. גם את הקובץ הזה תוכלו להדפיס כמה פעמים שתרצו.
מרכיב נוסף ייחודי מאוד בתוכנית  הצעירים הזו , ואולי הכי חשוב (!) הילדים שלכם שולחים אליי שאלות, אתגרים, קשיים ובעיות – ומדי שבוע אני עולה בשידור חי ועונה לכל השאלות שלהם, כמובן בעילום שם ותוך שמירה על הפרטיות שלהם.

מה עוד תמצאו בקורס?

pexels-elly-fairytale-3807571

על הקורס ולמי זה מתאים?

בגלל שאני כל כך אוהבת ילדים, השקעתי חשיבה מרובה, תכנון, עיצוב ואהבה גדולה בכל אחד מהכלים. כל הכלים והתכנים  מבוססי NLP, דמיון מודרך, חשיבה טובה, תודעת שפע, עבודה עם המודע, על מודע ותת מודע, פסיכולוגיה חיובית ועוד.
חשוב לי מאוד לקבל מכם פידבקים ותגובות לגבי מה עבד לכם טוב יותר, איזו התקדמות אתם מרגישים בבית ואיזה הזדמנויות חדשות נוצרו בחייכם והחיי הילדים שלכם מרגע שנכנסה הקלה לביתכם.
ובנימה אישית – התוכנית הזו היא הבייבי שלי. הכנסתי פה הרבה אהבה, שעות ארוכות של השקעה, נסיון עם ילדים ובני נוער שפחדו לישון לבד, לדבר בסביבת אנשים ועוד. כולי תקווה שהתוכנית תאיר גם בביתכם – תוריד את רמות הפחד ותכניס גם אליכם הביתה יותר רוגע, בטחון ושלווה. 

מרגע שהילדים שלכם הצטרפו לתוכנית, אתם תוכלו להצטרף לאחת מקבוצות הפייסבוק הסגורות, בהן מתקיימים דיונים, שאלות ותשובות וכן שידורים חיים עם מתן מענה אישי לשאלות שלכם (תוך שמירה על דיסקרטיות הפונים, כמובן). ההצטרפות לקבוצת הפייסבוק הסגורה היא בחירה שלכם, כמובן. ולא פחות חשוב – כלולה במחיר. הזמנה אישית להצטרפות לקבוצת פייסבוק תישלח אליכם במייל מייד עם הצטרפות ילדיכם לתוכנית.

היי, נעים להכיר, אורלי שיר קידר, מאסטרית ב NLP ודמיון מודרך, אוהבת ללמוד וממשיכה מדי יום לחקור וללמוד עוד ועוד את תחום המוח, מדעי האושר, NLP, דמיון מודרך, העצמה, איכות חיים ופסיכולוגיה חיובית. את  Imaginlp הקמתי מתוך הקרביים שלי, מתוך אהבתי לילדים ולאנשים – והיעוד שלנו הוא להפיץ אור, רוגע, ריפוי וחיזוק לכמה שיותר ילדים ונוער, נשים ואנשים ברחבי העולם.
אני מאמינה בפשטות חכמה ובאיזון, עד לפני כעשור הייתי רואת-חשבון ולכן תמצאו הרבה הגיון בתוך כח הדמיון ושתי רגליים יציבות על הקרקע בתוך ההרפיה וההנעה לפעולה. אני ממש אוהבת להנגיש כלים מורכבים לכלים קלים ליצירת שינויים – ע”י הערכות לילדים, תוכניות ליווי און ליין לצעירים (גילאי 8-18), קורסים דיגיטליים למטפלים ומאמני ילדים ונוער, הדמיון המודרך, הקליניקה, הסדנאות, ההרצאות ותוכנית משרד החינוך (בקרוב).
החזון שלי הוא שאוכל להניע אותך להשפיע על החיים שלך בדרך קלה, מכילה ונעימה. כאן, אני מאחלת לך למצוא יותר שקט פנימי בעולם הכל כך עמוס שלנו, ומתוך השלווה לאפשר מקום ליותר שמחה, הצלחה, חיזוק וריפוי בחיים שלך.

אתר1

אורלי שיר קידר – מאסטרית NLP ודמיון מודרך

מוכנים ללמוד ולהצטרף אלי למסע הורות מהנה?

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד