"לגלות את העוצמות שבך" - נורית שורץ שלונסקי

קורס הכנה ללידה אונליין בזמן ובקצב שלך - קורס המועבר ע"י מיילדת ויועצת הנקה מוסמכת

את עומדת בפני האירוע המאתגר והעוצמתי ביותר בחייך.
רגע הלידה מתקרב, רגע הפיכתך לאם. חוויית הלידה תשפיע על האם שתהפכי להיות. אני מאמינה שהאופן בו תלדי, חוויית הלידה שלך, הינה בעלת פוטנציאל אדיר לצמיחה אישית ולהתפתחות בדרכים שלא האמנת שאפשריות עבורך.

אני יודעת שאת יכולה לעשות זאת בדרך המדוייקת ביותר עבורך! כי רק את יודעת איך נכון לך ללדת. בקורס ההכנה ללידה אתן לך את את כל הידע והכלים כדי שתהיה לך חוויית לידה מעצימה ומופלאה. אני פה לעזור לך ובטוחה שאת יכולה לעשות זאת!

אני מזמינה אותך להצטרף אליי למסע ולגלות איך תוכלי להשפיע על חוויית הלידה שלך, בלי לצאת מהבית, בנוחות וביעילות, אני כאן לתת לך שקט נפשי, ביטחון בתהליך וחוויה מקסימלית.

pregnant-193839_640

3 פרקים ממוקדים

כלים פרקטים

159₪ * 3 תשלומים

קורס בונוס!

מה בעצם קורס הכנה ללידה אונליין כולל?

pexels-polina-tankilevitch-3875130

"גם בלידה שאינה 'לידה טבעית' יכולה אישה להוביל, עם מודעות, הכנה מתאימה, ותמיכה תהליך פעיל החותר למימוש הרצון והחופש שלה. תהליך כזה יכול ליצור, כחוויה מכוננת, עוד נדבך בבניה של סמכות פנימית שנולדת מההתנסות ולהשפיע בזירות נוספות בחיי האישה " - ג'נט בלסקס

ראש פרק - לקראת הלידה

ראש פרק - מהלך הלידה

ראש פרק - לאחר הלידה

פרק מתנה מיוחד – הכנה להנקה. בפרק תלמדי למה עלייך לצפות בימים הראשונים, תדעי לזהות מתי התינוק שלך רוצה לינוק ואת הסימנים להנקה מוצלחת.

pexels-pixabay-161709

ניתן לשלם בכרטיס אשראי בצורה מאובטחת באתר.  

בוודאי!  עם הרשמתך לקורס אני מזמינה אותך להצטרף לקבוצת וואטסאפ סגורה לקבלת מענה אישי על שאלות ותמיכה שלי לכל עניין.

 את יכולה כמובן גם לפנות אלי במייל, בטלפון או בפייסבוק.

אני פה איתך ובשבילך.

 

אין בעיה, אני מבטיחה לך החזר כספי מלא במידה והתחרטת לאחר צפייה בשני שיעורים. אני מאמינה בעומק ליבי באיכות הקורס שיצרנו עבורך. אין לי ספק שהתוכן ייחודי ואפקטיבי ויכין אותך בצורה מיטבית לחוויית הלידה שאת רוצה.

בהחלט! הקורס מתאים לצפייה לבן/בת הזוג, אמא, דולה או כל מלווה אחר שתבחרי ללידה. הקורס מלווה בתמונות עדינות ונעים לצפייה. כך, גם המלווים שלך יקבלו כלים משמעותיים כיצד לתמוך בך בצורה הטובה והנכונה ביותר עבורך.

ממש לא! הקורס בנוי כך שתוכלי להתקדם בקצב המתאים לך ביותר. כמובן שאם יש לך את הזמן עדיף לקרוא ולצפות בקצב איטי על מנת שהחומר יחלחל ותוכלי לתרגל בנחת

בהחלט! נשים רבות פונות אליי לקראת לידה חוזרת, כדי ליצור תיקון לחווית הלידה הראשונה. בקורס תקבלי כלים משמעותיים כדי שתוכלי ליצור חווית לידה חיובית בכל דרך שתבחרי ללדת בה!

היי, נעים להכיר אני נורית שורץ שלונסקי אחות מיילדת ויועצת הנקה מוסמכת.

את לימודי המיילדות וייעוץ ההנקה השלמתי עוד לפני לידת בניי מתוך חיבור אינטואיטיבי לתחום. לאחר שהפכתי לאמא בעצמי התברר לי עד כמה הבחירה המקצועית היתה נכונה עבורי.

במשך שנים אני מלווה נשים בהריון ובלידה, מדריכה בקורסי הכנה ללידה והכנה להנקה. בנוסף מרצה בקורסי הכשרה לדולות, מנחה סדנאות בנושאי תקשורת עם תינוקות ושפת הסימנים לתינוקות ומתנדבת בקליניקה קהילתית לנשים באהבה. והכי חשוב, אני אמא לשני מתוקים ונשואה לאהוב ליבי.

nurit-image-2

מזמינה אותך להצטרף אליי למסע הכנה לקראת הלידה שלך

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד