"הורות מצמיחה" - הדר דוד

קורס דיגיטלי להורים - לחיזוק הביטחון העצמי של הילד וחיזוק הקשר בניכם לבין ילדכם.

על הקורס ולמי זה מתאים?

מי מאיתנו לא רוצה ילד בטוח בעצמו מודע לכוחותיו? מי מאיתנו לא רוצה קשר חם, פתוח וכייפי עם הילדים? מי מכם לא חווה קושי עם הילדים? ריבים, צעקות, אווירה מתוחה ורצון עז למשהו אחר. לאותה החוויה שחלמתם עליה כשהבאתם את הילדים לעולם – שיהיה לכם כיף איתם, נעים, שתתקשרו באופן קרוב ופתוח, וכמובן – שלא תחזרו על הטעויות שההורים שלכם עשו.  מי מכם לא מסתכל על הילד שלו ורוצה לראות אדם שמודע ליכולותיו, בטוח בעצמו, מאמין בעצמו שמגשים ומממש את עצמו? 

הורים, כך תעשו זאת בעצמכם בקלות ובהנאה, ואלו הן בדיוק הסיבות בגינן יצרתי עבורכם את קורס האונליין “הורות מצמיחה”. בקורס תלמדו איך ליצור את הקשר הקרוב, הנעים והפתוח בבית, איך להפוך את הזמן עם הילדים לזמן נעים, מהנה ואיך לחזק הביטחון העצמי של ילדכם כדי שהוא יאמין בעצמו ויגשים את עצמו בכל דרך שיבחר. 

זוהי למעשה הדרכת הורים דיגיטלית, שתוכלו לצפות בה בנוחות בסלון ביתכם. הקורס נוצר במטרה לסייע לכם לבנות קשר חזק יותר, פתוח וחיובי יותר עם ילדיכם. במהלך הקורס נבין איך אתם ההורים יכולים לבנות בקרב ילדיכם תחושת ביטחון עצמי יציבה וחזקה יותר.

17 שיעורים

סרטונים קצרים

160₪ * 3 תשלומים

4 דפי עבודה

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

האם הורה יכול להשפיע על הביטחון העצמי של הילד?

מה לומדים ומקבלים בקורס הורות מצמיחה?

הורות מצמיחה - כל התכנים, הדוגמאות והשיעורים במרחק קליק אחד בלבד

מה תקבלי מהקורס?

למי מתאימה הדרכת הורים אונליין?

בקורס האונליין משולבות דוגמאות מתוך טיפולים ומתוך הדרכות הורים שאני מעבירה. מכיוון שאני מטפלת באומנות, כל פרק מלווה בסרטון יצירה, שינחה אתכם איך להעביר את הכלים והתובנות שרכשתם לילדיכם, וגם יספק זמן יצירה מהנה ומשותף. ברכישת הקורס תקבלו ללא עלות נוספת את ערכת היצירה שמלווה את את הקורס ומותאמת לסרטוני היצירה.

נעים להכיר, שמי הדר, מטפלת באומנות, בוגרת תואר שני בתרפיה באומנות ומטפלת מוסמכת בהבעה ויצירה. אני מטפלת באופן פרטני בילדים, בני נוער ובוגרים, מעניקה ליווי וייעוץ להורים. כמו כן, אני מנחה סדנאות, קבוצות למיומנויות חברתיות וקבוצות הדרכת הורים.

נוסף לטיפול רגשי הנעשה בקליניקה שלי, אני מטפלת באומנות מטעם משרד החינוך ומטעם עמותות שונות בילדים ונוער בעלי לקויות למידה, קשיי קשב וריכוז וקשיים רגשיים והתנהגותיים, בין היתר בבתי ספר, קופות חולים ומרכזים קהילתיים.

אני מאמינה שהבסיס לכל טיפול ושינוי הוא ביצירת קשר מיטיב ותחושת ביטחון. אלו הם הדברים שמאפשרים לנו לגעת בעצמינו גם במקומות הקשים, הכואבים והמאיימים. הכלה, הקשבה ותמיכה הם חלק בלתי נפרד מהליווי שאני מעניקה ומהמסע המשותף שאליו אני יוצאת עם ההורה, הנער או הילד המגיעים אלי לטיפול. אני מאמינה כי המזור נמצא בתוכנו, ותפקידי הוא ללוות, לכוון ולהאיר את הדרך האישית של כל אחד ואחת ממטופליי. 

 

הדר דוד

הדר דוד – מטפלת רגשית באומנות ומדריכת הורים

מוכנים ללמוד ולהצטרף אלי למסע הורות מהנה?

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד