"הורות לאחר לידה" - חרות קלמן

תכנית המיועדת להורים עד חצי שנה לאחר הלידה

כשנהייתי אמא, נדהמתי לגלות שזה בכלל לא כל כך פשוט!
ילדת, בשעה טובה. חזרת הביתה אחרי הלידה (או לבית אחר) וכבר בימים והלילות הראשונים הבנת שמשהו כאן לא מספיק ברור לך.
מצאת את עצמך כל הזמן שואלת מה הוא רוצה, אם הוא אכל מספיק, אם הוא לא ישן יותר מדי או פחות מדי. ולמה עכשיו הוא בוכה?
הרגשת בלבול, עייפות, והמון תסכול. ואת יודעת מה? זה טבעי! זה הגיוני. בטח עם ההורמונים המשוגעים של אחרי הלידה..
אבל זה לא רק השאלות האלה, זה מגיע ביחד עם נקיפות מצפון, זה הרגשה של חוסר אונים, ודאגות שמצטברות עוד ועוד. אם הוא גדל כמו שצריך, ואיך משפיע עליו כל מה שאני עושה או לא עושה, ואיזה מין אמא אני?
במיוחד בשבילך בניתי את התכנית המיועדת להורים עד חצי שנה לאחר הלידה. התכנית כוללת קורס דיגיטלי שניתן ללמוד בקצב הנכון לכל אחת, ובנוסף ליווי אישי למי שתתעניין בכך. על ידי למידה ויישום של החומר תוכלי לקבל ביטחון וידע מה נכון לעשות בכל מצב.
תוכלי לעזור לתינוק שלכם לקבל כל מה שהוא צריך, בלי שיצטרך לבכות ולחכות שתביני מה מפריע לו…

pexels-yan-4668994

4 שיעורים

15 דקות לשיעור

150₪ * 3 תשלומים

שיעור בונוס

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

pexels-victoria-borodinova-1648375

מה תקבלי מהקורס?

שפת התינוק וגישה מנצחת

לכל תינוק יש סדרת סימנים ותנועות שייחודיים רק לו. ובאמצעותם הוא מעביר אלינו את המידע על מה שקורה בגוף שלו. בשביל שהמידע יגיע אלינו, אנחנו צריכים ללמוד לפרש את השפה הזו ולהבין אותה. כשתגיעי למצב הזה, שאת מבינה את התינוק, תרגישי שאת יכולה ממש לשוחח איתו, לענות על הצרכים שלו, ולהיטיב לו – ולכל המשפחה. 

נשמע מצויין, ומה הקורס כולל?

הקורס כולל סרטוני וידאו של כרבע שעה. משימות יישומיות ודפי עבודה למי שתרצה. הוא בנוי בצורה הדרגתית, מהקל ביותר אל המורכב, ולא מסובך. ההסברים ברורים, המצגות קלות לקריאה, והמשימות מותאמות לכל אמא (ואבא), גם העסוקים במיוחד. השיטה והקורס מבטיחים הצלחה מיידית לכל הורה שיישם את המשימות. 

הקורס לא נועד רק לפתור בעיות קיימות, אלא לבסס שיטות לתקשורת טובה ולגידול טוב אף יותר ממה שכבר קיים. אפשר לצאת ממנו רק עם רווחים.

השיטה הזו נבדקה מחקרית והוכחה כנכונה. לאור העובדה שכל הורה לומד להכיר היטב דווקא את הילד שלו, אין ספק שהמסקנות והתוצאות יהיו מותאמות במאה אחוז.

המשימות בקורס מחולקות לזמנים קצרים, שמאפשרים גמישות ונוחות. אורך התהליך תלוי ביכולת שלכם, ולא נורא אם יתארך.

 

אני מאמינה שהשיטה מתאימה לכולם, ללא יוצא מן הכלל. אבל במקרה שתלמדי את הקורס, תיישמי הכל, ועדיין תרגישי שמשהו חסר, נוכל לבצע שיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות, ולסדר הכל שיהיה מתאים לך.

 

הקורס מיועד להורים לתינוקות בחצי השנה הראשונה של חייהם. לאחר מכן התינוק מפותח יותר והתנאים משתנים. בנוסף, ככל שתדעי לזהות את שפת הגוף שלו מוקדם יותר, כך תוכלי לתת לו יותר חוויות של הבנה ואהבה מצדך, ולעצמך חוויות של הצלחה וסיפוק. 

 
pexels-tatiana-syrikova-3933259

בעת רכישת הקורס כעת קבלו מספר בונוסים נפלאים:

כלי נהדר למציאת כיוון ודרך משפחתית להתמודדות עם החיים. טיפ יישומי שיעזור לכל אחד מכם בהתמודדויות מלחיצות ומלאות רגשות. אוסף כלים לשיפור מצב הרוח הכללי בבית מול הילדים, מול בני הזוג ומול אנשים בכלל. בנוסף, איך לזהות את שפת התינוק - במהלך הקורס תלמדו שיטה למענה לצרכי התינוק, המעצימה את הילד ומפתחת תקשורת בין ההורים לילד כבר מגיל צעיר מאד.

קצת עלי,

אני חרות קלמן, נשואה, אמא וגרה בבית אל. 
בלידה הראשונה ילדתי תאומים, וחוויתי מהפך גדול בחיים שלי, מבחורה כמעט חסרת דאגות הפכתי לאדם שאחראי על שני תינוקות קטנטנים, ולא היה לי מושג איך בכלל עושים את זה. היו לי שאלות בלי סוף, חיפשתי מידע כל הזמן, ולא מצאתי אף תשובה שתספק אותי. כשהם גדלו, העניין ‘נפתר’ מעצמו. 
אחרי שבלידה השניה רגשות הקושי והספקות חזרו על עצמם, הבנתי שאין סיכוי שזו הדרך לגדל ילדים. הלכתי לחפש עוד תשובות, ומצאתי את השיטה של סמולטוק. החלטתי ללמוד אותה, ולהוות מענה זמין להורים שנמצאים במצב הזה.
ולעצמי, אני יודעת שבשביל הילד הבא, אני מגיעה מוכנה ומצוידת היטב בכלים ובכל הידע הדרוש. אני מאמינה בגישה ההוליסטית, שרואה את האדם כשלם, ואת המשפחה כמכלול. אני מאמינה שלכל סימן, טוב או רע שאנחנו רואים יש שורש עמוק בפנים, וכדי להתייחס נכון, צריך לרדת לעומקם של הדברים. לזהות את מה שצריך טיפול או שיפור ולעשות זאת.

WhatsApp Image 2020-02-10 at 12.56.18

הורות לאחר לידה - כל התכנים, הדוגמאות והשיעורים במרחק קליק אחד בלבד

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד