"הדרכת הורים מנקודת מבט חדשה" - נגה הילה מותנה

הכלים להורות וחינוך ילדים

נעים מאוד, שמי נגה ואני מדריכת הורים ומטפלת הוליסטית.
אני מאמינה בלמידה מתוך הקשבה פנימית עמוקה; קודם כל לעצמנו, ועם רכישת מיומנות זו ומיומנויות נוספות – נוכל להיות קשובים לצרכים של הילדים שלנו. 

כאשר הורה מגיע אלי לבעיה או קושי שיש לו עם הילד שלו, לפני שאני ניגשת לטפל ב”בעיה של הילד”, אני עושה עם ההורה התבוננות על אותה בעיה, קושי או אתגר – ועל מה שהם מציפים בהורה. משם יוצאים לפרקטיקות של הנחיית ההורה וקבלת כלים להתמודדות עם מה שהילד מביא לפיתחו וצועדים יחד לדרך של מודעות הורית, מתוך תהליכי הקשבה והעצמה. 

בקורס נלמד בין היתר איך לשדרך סמכות בפנייה לילד, לייצר גבולות ברורים, איך לתת ענשים אפקטיביים, מה עושים כאשר יש חילוקי דעות בין ההורים ובעיקר איך להצליח להפוך את הבית למקום נעים, פורה ומוצלח הרבה יותר.

הגישה שלי היא לעבוד בצורה מעמיקה עם ההורה, על שלל הנקודות שדורשות עבודה, קודם כל עם עצמו. להתחיל באופן שאותו הורה גדל בתור ילד, באמצעות התבוננות על הילד שבי, ומשם, לצאת החוצה ולראות את הילד שלי, במלואו.

pexels-elly-fairytale-3806962

6 פרקים

3 שעות קורס

125₪ * 5 תשלומים

כלים פרקטים!

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

מה לומדים בהדרכת הורים?

מה עוד תמצאו בקורס?

על הקורס ולמי זה מתאים?

עם היד על הלב, נמאס לכם לסיים את היום בתסכול וברגשות אשמה? מי היה מאמין שאפשר לעבור תהליך שלם של הדרכת הורים מהבית?
מסתבר שזה אפשרי לשבת עם פיג’מה, כוס קפה על הספה ולצפות מהבית הדרכות ולקבל כלים.
אחרי שנים של סדנאות פרונטליות, הדרכות פרטניות והרצאות, ריכזתי וזיקקתי את כל המידע, הכלים, הפרקטיקות בתוך קורס דיגיטלי.
הקורס מיועד להורים שרוצים לקבל כלים פרקטיים להתמודדות עם האתגרים שבשגרה מול ילדיהם, מול בני הזוג אפילו מול הוריהם – וכמובן עם עצמם, מתוך הקשבה ושיתוף פעולה וללא מאבקי כוח.

בתוך הקורס הדיגיטלי תמצאו עבודה עם קלפים השלכתיים של - POINTS OF YOU🙂 זה ממש מגניב! מדיטציה לפיתרון קונפליקטים בינאישיים ומודלים חדשים שפיתחתי…למה שלא תחוו בעצמכם? הקורס עצמו בנוי משישה פרקים, בכל פרק יש שישה שיעורים וכל שיעור הוא בסה"כ בין דקה ל-17 דק'. אני מעלה נושא, נותנת דרכי פעולה, מדגימה ומשחררת אתכם בהנחיית התרגיל והיישום לשטח.

נעים להכיר! אני נגה, נשואה ללירון, אימא לאיתי וליהלי.
אני בעלת תואר ראשון בתקשורת, מדריכת הורים ומשפחה, מנחת NLP, מטפלת הוליסטית בילדים ומתמחה בתקשורת ובמערכות יחסים.

מאז ומתמיד מערכות יחסים עניינו אותי. כילדה ל- 14 אחים (כן, כן! קראתם נכון- 14 אחים) שהגיעו מנישואים ראשונים ושניים של הוריי מכל צד, ילדה אומנה ואימוץ שגדלים בבית אבי ואשתו היקרה שהיא כמו אמא שנייה לי (מגיל 3) וזאת כחלק מהאידיאולוגיה שלהם בחיים- לתת בית ואהבה לילדים שלא זכו בכך באופן טבעי.

בעקבות הגירושים של הוריי, עוד לפני שהייתי בת 3 – חוויתי סוגים ורמות שונות של מערכות יחסים שהביאו אותי בגיל צעיר יחסית, לתהות לגבי החיים והאופן שאנשים תופסים אותם ואת מערכות היחסים שלהם בחייהם, עם עצמם, עם הסובבים אותם, עם העולם ועם היקום, בקיצור- את המציאות.

כאימא – הרגשתי שקיבלתי לידיי הזדמנות לעבור עם עצמי תהליך עמוק וללמוד להכיר את עצמי מחדש דרך עיניי ילדיי. אני מאמינה שכל ילד מזמן בדרכו, שיעורים והתפתחות אישית משותפים למערכת היחסים בינו לבין הוריו.

עם הזמן, ובעקבות תהליך ממושך ומשמעותי של התבוננות פנימית, כאדם וכאמא, בחרתי להעמיק בעולם ההורות ומערכות היחסים באופן מקצועי, שהתברר מהר מאוד עד כמה הוא נכון וטבעי עבורי.
בחרתי ללכת ללמוד הדרכת ההורים, במקום שמאגד מספר שיטות, תיאוריות וגישות, במכללת “יוזמות”, בחיפה.

במקביל, אני גם מטפלת הוליסטית, בשיטות של אקסס בארס ותטא הילינג, שכל תהליך שכזה שם דגש על נקודות המבט שיש לנו לגבי תחומי החיים ועל אמונות השורש שלנו, שמנהלות אותנו באופן לא מודע. כמו כן, אני משלבת תהליכים מתוך עולם הטיפול הרוחני, ההוליסטי- עם פרקטיקות המבוססות על גישות ותיאוריות שונות ומגוונות מעולם האימון ,ייעוץ ביוגרפי רוחני – אנתרופוסופיה ו- NLP , מדעי החברה, מדעי הרוח והחינוך.

אני בטוחה שיחד נוכל לשפר פלאים את האווירה והיחסים בבית ולהתמקד בכלים שיעשירו אתכם לחיים בכלל ולהמשך הדרך. בהצלחה!

נגה הילה מותנה – מדריכת הורים ומטפלת הוליסטית

מוכנים ללמוד ולהצטרף אלי למסע הורות מהנה?

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד