לומדים הורות - עדי לוקסנבורג

המדריך המלא לבניית הבסיס הנכון והצעדים הראשונים בהורות. הקורס בהדרכת עדי לוקסנבורג - מדריכת הורים בגישה האדלריאנית

 

הורים יקרים שלום,
אני מאמינה שהילדות היא יקרה מפז, בשנים האלה מגבש הילד את תפיסת עולמו ורוכש את רוב הכלים אשר ישמשו אותו במהלך כל חייו. תפקידנו כהורים הוא לחנך, ללמד ולהקנות תמיכה, בטחון וסביבה נעימה לילד ונוכל לעשות זאת תוך הנאה מהדרך. 

ילד מגיע לעולם בלי הוראות הפעלה, בלי תעודת אחריות ובלי הבטחות. יחד עם זאת, בעידן הנוכחי, הידע מציף אותנו מכל הכיוונים, ופה אני נכנסת לתמונה – ההדרכה שלי מבוססת על הגישה האדלריאנית ומטרתה העיקרית  היא לעזור לכם להתחבר אל מקור הידע הפנימי האינטואיטיבי של כל הורה.

הייעוד שלי זה לעזור לכם להתחבר להורות הפנימית, שם נמצאות כל התשובות לכל השאלות.

בקורס אני מזמינה אתכם לעבור תהליך קצר וממוקד, דרך מספר תחנות בהם תחקרו ותלמדו את ההורות שלכם ואת הילד שלכם. הקורס מתאים להורים לילדים מגיל לידה ועד ארבע. 

6 שיעורים

40 דק כל שיעור

150₪ * 3 תשלומים

בונוס מתנה!

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

התפקיד ההורי

הכרות עם התיאוריה האדלריאנית והמושג הורות מובילה. חזון הורי – מהו החזון ההורי שלנו? בניית חזון הורי, הבנת המשמעויות שלו בחיי היומיום, עבודה על פערים בחזון בני שניי ההורים, מציאת הערכים הנגזרים מהחזון.

ערכים וגבולות

קביעת ערכים מובילים במשפחה. קביעת חוקים וגבולות החשובים לנו. קבלת כלים לאכיפה נכונה של חוקים והפיכת לגבולות והרגל אישי

ארגז הכלים שלכם

נלמד כלים לבנית יחסים טובים, תקשורת נכונה ואווירה נעימה בבית. תתפלאו לגלות עד כמה כלים אלו שימושים בכל האינטראקציות החברתיות שלנו ולא רק מול הילדים

תסכול והתקפי זעם

נלמד על 3 סוגי התסכול, חשיבות למידת כלים להתמודדות עם תסכול בגיל צעיר. מהם הכלים העומדים לרשותנו בזמן התקף זעם וכיצד ניתן למגר את התופעה

נשמע נהדר, מה עוד נלמד וכלול בנושאי הקורס?

בעת רכישת הקורס קבלו מיידית בונוס נפלא: הרצאה על "גיל שנתיים הנפלא"

הרצאה מרתקת (75 דק') על ההתפתחות בגיל שנתיים, מה בעצם קורה שם שהופך את השנה הזאת לקשה כל כך? ארגז כלים פרקטיים לעבור את השנה הזאת בשלום. התקפי זעם- מה זה בעצם? מה לעשות ולא לעשות? שאלת ה"למה?" - מה לעשות כאשר הילד לא מפסיק לשאול למה ומדוע גם לנו כדאי להשתמש בשאלה הזאת כמה שפחות?

הורים יקרים שלום, 

שמי עדי לוקסנבורג ואני מדריכת הורים.
כשמאחורי עשור של טיפול בילדים בגילאים שונים ולתקופות ארוכות, אני יודעת שילדים זו אהבתי הגדולה. אני בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד וייעוץ חינוכי מאוניברסיטת תל אביב (2014), והמשכתי לימודים בבית הספר למקצועות ההורות בהנהלת גנית פרג ודור הררי.

ללימודי הדרכת הורים פניתי,  כי אני מאמינה שלכולנו, לילד, להורה, ולמשפחה, מגיע יותר ושיש לי את היכולת להפוך את זה למציאות. ההורה צריך לסיים את יומו עם חיוך ותחושת סיפוק, והילד, צריך לקבל את מיטב הכלים, התיווך והסביבה הנעימה ביותר כדי לגדול, להתפתח וללמוד על העולם. כל זאת במסגרת מערכת יחסים בריאה המבוססת על תקשורת, כבוד, שוויון והכלה.

בחרתי בתיאוריה האדלריאנית, עקב התאמתה הרבה לתפיסת העולם החינוכית שגיבשתי במהלך השנים הרבות בעבודתי עם ילדים. זוהי תיאוריה פסיכולוגית חיובית, אופטימית וסוציאלית בעזרתה ניתן לפתור בעיות רבות מתחום השינה, הגמילה, הרגלי אכילה, גבולות וסמכות, יחסים בין אחים ועוד. 

בברכת הכל אפשרי
עדי

עדי לוקסנבורג

לומדים הורות - כל התכנים, הדוגמאות והשיעורים במרחק קליק אחד בלבד

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד