"בית ללא צעקות" - שרונה כהן

הכלים שיפסיקו את המריבות והויכוחים האינסופיים סביב סידור החדר, היחסים בין האחים או השתתפות במשימות הבית

“בכל יום אני מבטיחה לעצמי מחדש שהיום אני לא צועקת, אבל בכל יום מחדש. הילדים מוציאים אותי מדעתי. נמאס לי מבית מלא כעסים וצעקות.”
“בכל ערב אני מחכה שהילדים ילכו לישון. אני לא נהנית איתם ומלאה רגשות אשמה בגלל זה. אני מרגישה שאני לא מספיק טובה. אני מתוסכלת ואין לי כלים לשנות את המצב.”
מרוץ החיים מקשה על כולנו ואנחנו נשאבים לאוטומטים שגדלנו עליהם. במיוחד בימים אלו שכל המשפחה מבלה יחד המון שעות.
קורס ההדרכה להורים “בית ללא צעקות” הוא קורס המבוסס על כלים אמיתיים שבהם השתמשו 2,700 משפחות שחוו שינוי אמיתי בהתנהלות בבית ומחוצה לו. סיטואציות שקורות ביום יום, בכל מקום שעם הידע הנכון יכולות להיפתר על הצד הטוב ביותר, לך ולילדים שלך.
נלמד טכניקות הקשבה, איך מחוללים שינוי התנהגותי, איך להתמודד עם התקפי זעם של הילדים, מהם הגורמים האמיתיים להתנגדויות, מאבקים וויכוחים, איך לתקשר בלי לצעוק, להישאר רגוע בזמנים מאתגרים ובעיקר איך ליצור שיתוף פעולה אמיתי ומלא עם הילדים שלנו.

5 שיעורי וידאו

שיחת ייעוץ מתנה!

198₪ * 5 תשלומים

3 שיעורי בונוס!

אני נתקלת במקרים האלו מידי יום. ובזכות הכלים שאתן לך, את תשני לטובה את החיים שלך. אלפי הורים שקיבלו את הדרך והשיטה הזו מתמלאים בביטחון בדרך החינוכית שלהם. הם הכניסו רוגע והנאה לבית והילדים כבר הרבה יותר איכפתיים וקשובים לצרכי כולם - גם ללא צעקות ואיומים!

כן, יש דרך לשנות את זה!

לאחר שתלמדי את הכלים האלו, גם את תיפרדי מהתסכול ומחוסר האונים, מהצעקות ומחוסר ההקשבה ותיהני מהורות הרבה יותר קלה ומהנה.
איך אני יודעת? כי קורס ההדרכה להורים “בית ללא  צעקות” הוא קורס המבוסס על כלים אמיתיים שבהם השתמשו כ-2,700 משפחות.
בואי ותיהני מהורות הרבה יותר קלה ומהנה.

מה נלמד בקורס? במה נתמקד ובאילו תכנים חינוכיים?

מה לומדים ומקבלים בקורס "בית ללא צעקות"?

מוכנים ללמוד ולהצטרף אלי? 3 בונוסים למצטרפים לקורס:

תהנו מ: "מבוקר גרוע לבוקר רגוע" + "הדרכים ליצירת קרבה בין אחים" + "איך מתמודדים עם התפרצויות זעם של ילדים"

בונוס - "מאחים יריבים לאחים אוהבים"

אם גם אצלכם מתחילות מריבות בין הילדים על השלט, על המקום בספה או על מי יכניס את הכלים למדיח, אתם מבקשים מהילדים להפסיק, לא לצעוק, לא לקלל אחד את השני ושום דבר לא עוזר… אם גם אתם לא יודעים מה להגיד כדי שיקשיבו, שיפסיקו, שישתפו פעולה ולבסוף אתם מאיימים או מענישים, ואתם ממש לא רואים כבוד, פרגון ועזרה הדדית באופק – אז אני רוצה לספר לכם שיש גם דרך אחרת! יש דרך לדבר אל ילדים וללמד אותם לפתור בעיות בעצמם, לשמור על קשר חם, על כבוד ועל חיבור ביניהם לאורך שנים. ובהדרכה הזו אני מספרת בדיוק איך עושים את זה.

בונוס - "התפרצויות זעם של ילדים"

איך מתמודדים עם התפרצויות זעם של ילדים? אם גם אתם מרגישים את חוסר האונים והתסכול מול הילדים כשהם לא רוצים לשתף פעולה או כשהם מתחילים להתעקש – בואו לגלות איך נהנים משיתוף פעולה עם הילדים ומפחיתים באופן משמעותי את המאבקים איתם. בהדרכה תלמדו –איך להגיב כשאתם כועסים ולא רוצים להיכנס למאבק כח עם הילד? מה עושים כשהילד מתפרץ בזעם כי הוא לא יכול לשמוע את המילה “לא”… איך לבסס את הסמכות שלכם כהורים כל שהילד ירצה להקשיב לכם יותר.

בונוס - "בוקר רגוע"

נמאס לכם לצאת בכל בוקר מהבית מותשים ועם הלשון בחוץ?? כי זה ממש לא חייב להיות ככה! לא חייבים להתחיל את הבוקר שלכם בעבודה עצבנים ומותשים, ואין סיבה להצטער בכל יום שהילדים מתחילים את היום עם לחץ ועצבים שמשפיעים עליהם גם אחרי שיצאו מהבית. בהדרכה הזו אני מסבירה צעד אחר צעד מהי הדרך לבוקר רגוע יותר עם ילדים כך שכולכם תצאו בהרגשה טובה ורגועה ליום שלכם, ואפילו עם חיבוק ונשיקה…

בונוס נוסף - שיחת ייעוץ מתנה להתייעצות אישית בשווי 400 ש"ח לכל מי שרוכש/ת את הקורס במהלך תקופת ההשקה!

היי, נעים להכיר! 

נעים מאד, שרונה כהן, אמא לארבעה ילדים, בעלת תואר שני בחינוך שסיימתי בהצטיינות, מנחה ומלווה משפחות לחיים משפחתיים של הנאה,קרבה והקשבה הדדית. ב- 25 שנים האחרונות הובלתי מעל 2,700 משפחות, מורים ומנהלות מעונות יום במגזר הציבורי והפרטי להצלחה עם ילדים ולאווירה רגועה במשפחה ובמסגרות החינוכיות.
מייסדת “בגובה העיניים – להצליח עם ילדים”, עוזרת להורים להיות בטוחים בעצמם ולפתח עם ילדיהם מערכת יחסים מבוססת אמון וכבוד. בוגרת לייף סנטר- המרכז להורות מקושרת, מנחה הורים וצוותים חינוכיים. לומדת כל הזמן על הורות מקרבת, אוהבת לחקור, לרכוש ולהתנסות בכלים שמעניקים חיים מספקים ומשמחים ולהפיץ אותם הלאה.
האתגרים שחוויתי בבית הספר הובילו אותי להעמיק את הידע בחינוך ילדים והתובנות הובילו אותי לפעול בעזרת כלים ולהצליח לפתור 95% מבעיות המשמעת בכיתה, גם בקרב התלמידים המאתגרים ביותר!
גישה זו עזרה לאלפי משפחות לפתח עם ילדיהן מערכת יחסים מבוססת אמון וכבוד הדדי ולזכות בשיתוף פעולה גם עם ילדים מאתגרים מאד.
היום אני יודעת שיש דרך בטוחה לשינוי מערכת יחסים עם ילדים ולשיפור משמעותי של האוירה בבית והחזון שלי הוא שהורים רבים ככל האפשר יהנו מהמידע הזה!

שרונה כהן

שרונה כהן – מומחית בחינוך (M.A)

בית ללא צעקות - כל התכנים, הדוגמאות והשיעורים במרחק קליק אחד בלבד

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד